O BLOGU

Mój blog to efekt moich poszukiwań. To złoty środek między treningami, żywieniem, odpoczynkiem i słodkim zdrowiem. To efekt punktu zwrotnego w moim życiu. To efekt moich doświadczeń, obserwacji. To natchnienie, które przyszło z moją słodką chorobą . Nie dawało mi spokoju. Rosło, nabierało kształtu, dojrzewało i ujrzało światło dzienne.

Za fitsugar kryje się zrównoważone podejścia do zdrowego stylu życia.To świadome kontrolowanie poziomu cukru we krwi.  To stawianie drobnych ale mocnych kroczków, ku zmianie na lepsze… z uśmiechem na twarzy. Bez wpadania w przesadę i paranoje. Z dążeniem do wewnętrznej równowagi.  To balansowanie między stanem ciała i umysłu.

 

Dlatego opowiem Ci:

  • O moim żywieniu, która pomaga mi przejąć panowanie nad cukrami odstawiając. Podpowiem, od czego zacząć aby wypracować permanentne i właściwe nawyki żywieniowe. Polecę miejsca, w których można zjeść pysznie i zdrowo, gdzie również można spotkać się ze znajomymi. Co wybierać i na co zwracać uwagę.
  • O treningach i ćwiczeniach, które powinny być nieodłączna częścią słodkiego życia. Dlatego mają sprawiać przyjemność i dawać satysfakcję.
  • O regeneracji, o której zapominamy. Jak znaleźć czas i jakie stosować metody.
  • O cukrzycy- czym jest oraz jak z nią żyję i sobie radzę.

Blog jest przykładem mojej indywidualnej walki z cukrzycą. Może stanowić jedynie inspiracje i dawać nadzieje że cukrzyce typu 1 da się pokonać.

Witam więc w moim słodkim świecie.

Zacznijmy od początku …;)

FITSUGAR

 

 

Facebook
Facebook
Instagram
Follow by Email
LINKEDIN